Canada-Ukraine authorization for emergency travel

‼ Уряд Канади запровадив програму виїзду до Канади на тимчасове проживання громадян України, які постраждали від військового вторгнення росії

В рамках цієї програми громадянам України та їх родинам надається дозвіл на проживання в Канаді протягом трьох років із правом на роботу та навчання. При цьому громадяни України та їх родини отримують медичне покриття на рівні з громадянами та жителями Канади. Також для них буде потенційно можливе отримання статусу Постійного Проживання (Permanent Residence — PR) на підставі будь-якої з імміграційних програм, що діють у Канаді.

Починаючи з червня приїхати до Канади для громадян України, а також членів їх родин, що постраждали від військової агресії росії проти України та отримують свої візи за програмою CUAET стало ще простіше тому, що Канада розпочала надавати одноразову допомогу новоприбулим українцям у розмірі 3000 доларів на дорослого та 1500 доларів на дитину, а також запровадила безкоштовні авіарейси до багатьох міст Канади.

Державні, волонтерські та благодійні організації допомагають українцям зробити перші кроки у Канаді. Новоприбулі українці мають можливість отримати безкоштовні їжу, одяг, меблі та інші речі для домашнього господарства.

Крім того новоприбулі українці отримують медичне покриття та безкоштовні курси англійської мови.

Наша компанія надає якісну професійну допомогу громадянам України та членам їх родин в оформленні віз для якнайшвидшого виїзду на територію Канади за програмою Canada-Ukraine authorization for emergency travel.

Ми готові організувати вашу зустріч у Торонто, допомогти з розміщенням та вирішенням побутових питань, які можуть виникнути відразу після вашого приїзду в Канаду.

Якщо ви хочете скористатися можливістю виїхати в Канаду за програмою CUAET або вам потрібна консультація, ви можете зв’язатися з нами зручним для вас способом.

Наша електронна пошта:

immigratetoronto@yahoo.ca

Телефон / Telegram, Viber, WhatsApp:

+1-647-558-5818